odala jeran

0
% CBG

Szyszki bogate w CBG, które w wyglądzie oraz dotyku są miękkie i pulchne, ale zarazem bardzo pełne. Kolorem przypomina dojrzałe oliwki, a duża ilość trichomów sprawia, że prezentują się w sposób niecodzienny.

W intensywnym zapachu wyróżniają się nuty cytrusowe z domieszką świeżego ananasa, co dodatkowo potęguję ‘słodkość’ tych szyszek. W smaku staje się odrobinę mniej intensywny – ananas pozostaje na pierwszym planie, słodkość i cytrusy stają się mniej wyczuwalne niż podczas wrażeń zapachowym.

Biorąc pod uwagę, że żywiczność jest mała, spala się dość długo. Nie gryzie po gardle, a efekt po paleniu odczuwa się natychmiastowo. Nasze zmysły się wyostrzają, myśli przestają pędzić po głowie, a smooth feelling sprawia, że chwila obecna staje się najważniejsza.

Efekty trwają ok. 3h.

Testowany w waporyzatorze – 170* oraz przez palenie jointa 0.3g.

CBG: 8,8%

THC: 0,1%

Kraj pochodzenia: Polska, woj. lubelskie

Rodzaj uprawy: Indoor

VITAL SHOT

0
% CBD

Na pierwszy rzut oka zdecydowanie zwraca uwagę wyjątkowo zbita tekstura szyszki, która prawie całkowicie pozbawiona jest liści, co przekłada się na jej wydajność. Vital cechuje się jasnozielonym kolorem z licznymi pomarańczowymi trichomami, a jego unikalny zapach przywołuje na myśl słodko-kwaśne owoce, jak mango i marakuja. Nielicznym przypomina również zapach piwa sour IPA.

Podobnie jak w kwestii zapachu – należy oczekiwać lekkiego, kwaśnego posmaku, a bardzo gęstym dym w minimalnym stopniu lekko gryzie w gardło.

Wystarczy bardzo mała dawka, żeby poczuć działanie Vitala. Następuje natychmiastowe lekkie rozluźnienie na oczach, wewnętrzny spokój, brak niepokoju. Po około 30-45 minutach występuję ciągła ekscytacja, duże odprężenie i relaks wzmagane chęcią do ciągłego działania, co plasuje go w czołówce naszych suszy.

Efekty mijają po ok. 4-6h w zależności od metody palenia i ilości suszu.

Testowany w waporyzatorze  – 170* oraz przez palenie jointa 0.3g.

CBD: 12,9%

THC: 0,19%

Kraj pochodzenia: Polska, woj. lubelskie

Rodzaj uprawy: Indoor

inner peace

0
% CBG

Szyszki naszego wewnętrznego spokoju są duże oraz pulchne z średnią ilością pyłku na topach. Jego sucha i sypka struktura charakteryzuje się jednorodno-jasnozielonym kolorem na całej powierzchni.  

W delikatnym zapachu Inner Peace przeważają nuty cytrusowe oraz zapach jesiennego pola, który pojawia się na dalszym planie. Z racji małej żywiczności susz dość szybko się spala łagodnym dymem pozostawiając lekki posmak cytrusów i zielonej herbaty.

W odczuciach przoduje spokój myśli, pozytywne nastawienie oraz chill. Wprowadza wygodne odprężenie, które można przyrównać do porannej yogi, czy kubka ulubionej herbaty.

Efekty mijają stopniowo i trwają zazwyczaj 2-3h.

Testowany w waporyzatorze  – 180* oraz przez palenie jointa 0.3g.

CBG: 7,4%

THC: 0,11%

Kraj pochodzenia: Polska, woj. lubelskie

Rodzaj uprawy: Indoor

SZMARAGDOWA WRÓŻKA indoor

0
% CBD

Szyszki mocno zbite z widocznym pyłkiem na całych topach. Ich kolor można określić jako zgniłozielony, przechodzący w żółć.

To co przede wszystkim wyróżnia szyszki na tle innych, to ich piękny, naturalny zapach konopi wzbogacony zapachem siana oraz skoszonego zboża. Niektórym przywołuje on wspomnienia z dzieciństwa spędzone na wsi.

Pozostawiają bardzo delikatny posmak – przypomina skoszoną trawę, więc odbiór delikatnie się różni niż przy zapachu. Z efektów wyróżniają się głęboki chill, klarowność myśli oraz pełne skupienie na chwili obecnej.

Efekty utrzymują się ok. 3-4h.

Testowany w waporyzatorze  – 180* oraz przez palenie jointa 0.3g.

CBD: 10,7%

THC: 0,2%

Kraj pochodzenia: Polska, woj. lubelskie
Rodzaj uprawy: indoor

SZMARAGDOWA WRÓŻKA outdoor

0
% CBD

Bardzo żywiczny susz w kolorze ciemnozielonym, miejscami nawet w kolorze fioletowym. Szyszki w większości są podłużne, luźniej zbite, z widocznymi mały listkami. W terpenach przoduje przede wszystkim pinen dając kwiatom przyjemny i intensywny zapach drzew iglastych połączony z lasem.  

Wytrawny – słowo, które w odpowiedni sposób opisuje smak suszu. Jego delikatny dym pozostawia przyjemne i lekko drapiące odczucia na gardle, co w połączeniu z działaniem perfekcyjnie harmonizuje jego efekty. 

Efekty mijają stopniowo i trwają zazwyczaj ok. 2-3h.

Testowany w waporyzatorze  – 190* oraz przez palenie jointa 0.3g.

CBD: 9,4%

THCe: 0,2%

Kraj pochodzenia: Polska, woj. lubelskie

Rodzaj uprawy: Outdoor