Najważniejszym elementem każdego produktu jest surowiec z którego został wykonany. Nasz ekstrakt konopny CBD, to najwyższej jakości produkt lubleskiego pochodzenia. Uzyskany jest z suszu konopnego pozyskanego od lokalnych rolników, prowadzących uprawy w sposób ekologiczny, z certyfikowanych nasion odmian kwalifikowanych. Korzystają oni wyłącznie z naturalnych nawozów i  środków ochrony roślin, starając się działać wg. standardów zrównoważonego rozwoju. Dzięki  ekstrakcji metodą alkoholową, olejki posiadają pełne spectrum kannabinoidów naturalnie występujących w konopiach, których stężenie potwierdzone jest odpowiednimi badaniami. Każda partia jest przebadana również pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów oraz herbicydów.

Naszym podstawowym produktem są olejki full spectrum. Charakteryzują się mocno wyczuwalnym zapachem konopi, są gęste i ciemne. Zawierają zarówno formy kwasowe takie jak CBDA, CBGA, THCA itp., jak i formy aktywne CBD, CBG, THC itp. Zawartość THC wynosi zazwyczaj  poniżej 0.2%.

CBD posiada wiele cennych właściwości zdrowotnych, o których przekonały się już miliony ludzi na świecie :

*działanie przeciwlękowe oraz przeciwdepresyjnie,
*wzmacnia układ odpornościowy,
*poprawia jakoś snu oraz leczy bezsenność,
*działa przeciwbólowo, pomaga również w migrenie,
*wspomaga koncentrację oraz pamięć,
*niweluje stres,
*eliminuje wirusy oraz bakterie, zwalcza stany zapalne,
*pomaga w regeneracji organizmu po przebytej chorobie.

Używa się ich w rożnych terapiach:

*bólu (ogólnego)
*autyzmu
*epilepsji
*Parkinsona
*stwardnienia rozsianego
*demencji
*schizofrenii
*reumatyzmu

Naszym podstawowym produktem są EKSTRAKTY OLEJOWE FULL SPECTRUM o stężeniu CBD: 5%, 10%, 15%, 20%, 25%, 30%.

Wybór odpowiedniego stężenia to kwestia subiektywna i zależna od celu jaki chcemy osiągnąć. Przy użytkowaniu profilaktycznym na początek polecamy olejek 5% i dawkowanie 3 x dziennie po 3 krople w celu uaktywnienia receptorów endokannabinoidowych.

 

Drugim sposobem jest rozpoczynanie od 1 kropli i zwiększanie dawki o kroplę z dnia na dzień, aż do ustalenia odpowiedniej dla siebie porcji.

Przy leczeniu konkretnych schorzeń stężenie ekstraktu i dawkę oblicza się na podstawie rodzaju choroby, nasilenia jej objawów i masy ciała.