Uprawa indoor

Uprawa indoor to najtrudniejszy i najdroższy sposób uprawy konopi na kwiat. W tego typu uprawie tworzymy roślinom idealne warunki do życia. 

Przy użyciu specjalistycznego oświetlenia i sprzętu ustawiamy odpowiednią temperaturę, wilgotność, poziom dwutlenku węgla i wiele innych. Podczas uprawy bardzo ważne jest utrzymanie wręcz sterylnej czystości, co często bywa bardzo wymagające. Chronimy w ten sposób rośliny przed niechcianymi patogenami, szkodnikami i ewentualnym zapyleniem. Już odrobina pyłku, wniesiona nieświadomie na butach czy ubraniu może zapylić kwiat. W zamian czego prowadzimy ekologiczną uprawę, której nie trzeba spryskiwać zbędnymi środkami ochrony roślin, co odzwierciedla się w wyjątkowej jakości plonu.

Kwiaty są zbite, pełne, twarde i nieotrzepane z pyłku przez deszcze i silne wiatry. 

Do tego typu uprawy zużywane są duże ilości energii, dlatego dążymy żeby każdy nasz punkt upraw był zasilany energią słoneczną.

 

Uprawa greenhouse

Uprawa w szklarni czy tunelu foliowym jest bardzo przyjemnym sposobem upraw. Możemy pozwolić sobie na wiele wariantów i eksperymentów, nie martwiąc się, że rośliny połamie nam wiatr czy deszcz, a jednocześnie nie potrzeba tak dużo energii na pilnowanie warunków. Najtrudniejsze bywa kontrolowanie temperatury przy największych letnich upałach.  Dziewczyny możemy posadzić bezpośrednio do ziemi, w korytach lub doniczkach. Każdy wariant ma swoje zalety. Konopie są niesamowicie wdzięcznym gatunkiem roślin uprawowych. Bardzo szybko mówią jakich składników odżywczych potrzebują. Pokazują kiedy chce im się pić, a kiedy wody jest za dużo. Gdy spełnimy ich prośby, dziękują unosząc liście go góry, niczym ręce w geście zwycięstwa.

Uprawa outdoor

Nasz zespół

Większość tych, którzy z całych sił i całego serca starają się dostarczać Wam to co najlepsze – w najczystszej i najzdrowszej postaci.

Krzysiek

Szef wszystkich szefów. Trzyma wszystko i wszystkich w   ryzach.

Ania

Prawa ręka szefa, kreatywnie pomagająca w każdej kwestii. Kuchnia konopna to jej słodka tajemnica.

marcin

Koszulki prasować nie lubi, ale stronę, czy oprawę graficzną jest w stanie jakąś zmajstrować, nawet w 5 minut.

Magda

Dba o wizerunek oraz social media zwracając uwagę na najmniejsze  detale.